Громади можуть використовувати залишки коштів освітньої субвенції на організацію безпечного освітнього процесу
Громадам надано право використовувати залишки коштів освітньої субвенції 2020 року на закупівлю засобів захисту, дезінфекторів та ремонт шкільних їдалень.
Відповідні зміни до постанови Кабінету міністрів України від 14 січня 2015 р. № 6 «Деякі питання надання освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» оприлюднено на Урядовому порталі. (more…)