Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Новини

Богдан Футерко: Спілкування в рамках проєкту «Івано-Франківщина та Донеччина будують мости для співпраці» об’єднує Україну

Інтеграційні проєкти в різних сферах життєдіяльності соціуму, кращі практики в соціальній, культурній, економічній сферах, прогресивний досвід у співпраці влади та громадянського суспільства – про ці та інші цікаві теми йшлося 18 березня в обласній державній адміністрації під час онлайн спілкування представників Прикарпаття та Донбасу в рамках проєкту «Івано-Франківщина та Донеччина будують мости для співпраці».
«Такий проєкт — це той механізм, який єднає Україну, — зазначив у вітальному слові заступник голови облдержадміністрації Богдан Футерко. – Він дозволить нашим регіонам обмінятися напрацюваннями, налагодити співпрацю, перейняти кращі практики задля подальшого поступу. Також відрадно, що прогресивні технології дозволяють нам спілкуватися, не дивлячись на виклики в час час пандемії коронавірусу». (more…)

На Прикарпатті за минулу добу виявлено понад півтисячі нових випадків захворювання на COVID-19

Станом на 19 березня в Івано-Франківській області протягом попередньої доби зареєстровано 506 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19, одужали 245 осіб. Летальних випадків зафіксовано 21 (жителі Богородчанського (2), Городенківського (2), Надвірнянського (1), Снятинського (1), Коломийського (3), Косівського (5), Долинського (1) районів та м. Івано-Франківська (6).
За весь час пандемії в області захворіли 75199 осіб, серед яких 2597 дітей та 2867 медичних працівників, одужали 55756 осіб, летальних випадків – 1511. (more…)

Автовиробників та перевізників заохочуватимуть до підвищення доступності громадського транспорту

В Україні планують запровадити державну програму стимулювання приватних перевізників до оновлення парку громадського транспорту та пристосування його для потреб маломобільних груп населення. Це одна з ініціатив щодо безбар’єрного громадського простору, яка міститься у проекті Національної стратегії безбар’єрності, що наразі розробляється з ініціативи першої леді Олени Зеленської. (more…)

На автошляху М-30 в Івано-Франківській області ремонтують паралельно чотири штучні споруди

У березні на Прикарпатті стартував ремонт одразу чотирьох мостових переїздів на дорозі М-12 Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка, котра у цьому році стане частиною найдовшого національного маршруту країни М-30 Стрий – Ізварине.
Як тільки дозволила погода, мостовики повернулися до ремонтно-будівельних робіт, зокрема, на Рогатинщині. У селі Путятинці завершується армування та влаштування опалубки. За кілька днів буде проведено бетонування плити проїзної частини. (more…)

Леся Свідрак взяла участь в онлайн-семінарі з питань роз’яснення алгоритмів взаємодії пасічників з аграріями

18 березня відбувся заключний онлайн-семінар з питань роз’яснення алгоритмів взаємодії пасічників з аграріями та органами місцевої влади за участю представників департаменту агропромислового розвитку, головного управління Держпродспоживслужби у області, представників райдержадміністрацій, територіальних громад, громадських організацій, а також пасічників та аграріїв області.
Участь в обговоренні питань взяла заступник голови Надвірнянської РДА Леся Свідрак.
Директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Іван Андріїшин ознайомив присутніх із напрямками підтримки сільгоспвиробників з державного та обласного бюджетів у 2021 році. (more…)

Андрій Бойчук: Інвестиції – це той інструмент, який допоможе пожвавити економіку області та стимулювати зайнятість населення

Наявність інвестиційних стимулів в країні може позитивно вплинути на рішення інвесторів вкладати в Україну й надалі. На цьому наголосила керівник офісу Національної інвестиційної ради Ольга Магалецька у рамках Всеукраїнського форуму «Україна 30. Малий і середній бізнес та держава».
«71% інвесторів України вважають, що наявність інвестиційних стимулів в державі може позитивно вплинути на їхнє рішення вкладати й надалі. Що саме вони відзначають? Звичайно, це надання податкових пільг, спеціальний митний режим, спрощення надання земельних ділянок. Ці інвестиційні стимули, стимули державної підтримки наявні та є передбачені президентським законом №1116-ІХ «Про державну підтримку інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями», який набув чинності 13 лютого цього року», – підкреслила Ольга Магалецька. (more…)

Бізнес в умовах карантину: у райдержадміністрації зустрілись з підприємцями

Сьогодні голова районної державної адміністрації Володимир Пасько, голова районної ради Олександр Кеніз, міський голова Надвірнянської ТГ Зіновій Андрійович зустрілися з ініціативною групою, котра представляє підприємців, які вимагають дозволити роботу малого бізнесу у «червоній» карантинній зоні.
Під час конструктивного діалогу обговорили стан дотримання карантинних вимог згідно рішення Державної та Регіональної комісій з надзвичайних ситуацій. (more…)

У рамках операції «Першоцвіт» екологи просять не купувати підсніжники

Державна екологічна інспекція Карпатського округу проводить щорічну традиційну операцію «Першоцвіт» – посилено державний контроль у галузі збереження ранньо квітучих обєктів рослинного світу.
Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Карпатського округу передусім зосереджують свою роботу на проведенні перевірок у місцях зростання червонокнижних первоцвітів, особливо – на територіях об’єктів природно-заповідного фонду. Також спільно з представниками Нацполіції, громадськістю та ЗМІ проводяться рейдові перевірки в місцях збуту декоративних рослин та на шляхах перевезення. (more…)

Президент України вітає заяву голів МЗС «Великої сімки» щодо створення Кримської платформи

Президент України Володимир Зеленський вітає заяву міністрів закордонних справ країн «Великої сімки» щодо підтримки територіальної цілісності України та створення Кримської платформи з метою деокупації півострова.
Глава держави зазначає, що на сьомий рік тимчасової окупації Криму голови МЗС країн G7 виступили із заявою про засудження російської агресії проти України та окупації Криму й міста Севастополя. (more…)

На Прикарпатті зареєстровано 559 нових випадків захворювання на COVID-19, одужали 490 осіб

Станом на 18 березня в Івано-Франківській області протягом попередньої доби зареєстровано 559 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19, одужали 490 осіб, летальних випадків зафіксовано 19 (жителі Городенківського (4), Надвірнянського (2), Тисменицького (1), Тлумацького (1), Снятинського (2), Коломийського (2), Долинського (1), Калуського (3) районів та м. Івано-Франківська (3)).
За весь час пандемії в області захворіли 74693 особи, серед яких 2579 дітей та 2858 медичних працівників, одужали 55511 осіб, летальних випадків – 1490. (more…)