Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Чернівецький прикордонний загін запрошує громадян віком від 18 до 57 років на військову службу за контрактом.

Чернівецький прикордонний загін запрошує громадян віком від 18 до 57 років на військову службу за контрактом.

У прикордонні підрозділи Чернівецького загону потрібні кандидати на заміщення вакантних посад інспекторів прикордонної служби.
Також є вакансії фахівців інформаційно-телекомунікаційних систем, кухарів, водіїв категорії В, С.
Запрошуємо громадян приєднатися до охоронців кордону, уклавши контракт на проходження служби у Чернівецькому прикордонному загоні.
Перевагами військової служби за контрактом у Держприкордонслужбі є:

  • можливість адаптуватися до військової справи, гарантовано перебуваючи впродовж 1 (одного) року дії першого контракту в межах Буковини або Прикарпаття;
  • громадяни віком від 18 до 25 років можуть укласти контракт терміном 1 рік;
  • навчання в спеціалізованих навчальних центрах ДПСУ та за кордоном;
  • виплата за укладення першого контракту від 27 тисяч гривень;
  • грошове забезпечення від 21 тисячі гривень.

Військовослужбовцям, які виконують завдання в гірській місцевості додатково виплачується 5 тисяч гривень.
Роби правильний вибір та приєднуйся до лав прикордонників Чернівецького загону!
З питань прийому, а також для з’ясування додаткової інформації з проходження військової служби просимо звертатися до відділу комплектування за телефоном: (067) 865 10 82 або за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Петрушевича, 1.

0 Comments

There are no comments yet

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *