На 2019 рік закладено ще 1 млрд грн на обладнання початкової школи
Як правильно використати інвестиції держави в НУШ, чи не зупиниться реформа на початковій школі, чи підтримають вчителів, які далі втілюватимуть змін, – питання, які найбільше турбують вчителів початкової школи. Про це розповіли тренери, що проводять підвищення кваліфікації в межах реформи НУШ у Львівській області 10 грудня під час зустрічі з міністром освіти і науки Лілією Гриневич у межах її робочої поїздки у Львівську область.
«На наступний рік ми знову заклали ту ж інвестицію в 1 млрд гривень на новий освітній простір. Очевидно, що ми не залишимо вчителів напризволяще, також поводитиметься підвищення кваліфікації. Зараз для нас надзвичайно важливо отримати зворотний зв’язок від педагогів і дещо переглянути перелік рекомендованого для закупівлі обладнання», – зазначила Лілія Гриневич.
Тренери НУШ також розповіли, що цьогоріч було багато невизначеності щодо закупівель.
«Школи у Львові самі вирішували, що закуповувати. Було очевидно, що трохи не звикли до такої кількості грошей та можливостей. Просто розгубилися. Окрім цього, на школи гроші прийшли тільки в липні, і було мало часу, щоб все зробити. Думаємо, що наступний рік піде краще», – розповіла Анна Байовська, директор Львівської школи «Дивосвіт», тренер НУШ.
Міністр зауважила, що 2019 року МОН спробує ще раніше віддати гроші на місця, але все залежить від управлінської спроможності місцевої влади.
Нагадуємо, що раніше Лілія Гриневич повідомила, що в бюджеті на 2019 рік передбачено 50 млн на модернізацію професійної освіти – створення навчально-практичних центрів із сучасним обладнанням за професіями, яких найбільше потребує ринок праці.
0 Коментарі