Робоча нарада щодо відновлення виробництва ТОВ “Агрофірма “Добробут Прикарпаття”
Сьогодні, 3 жовтня відбулась робоча нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Кеніза з керівництвом ТОВ «Агрофірма «Добробут Прикарпаття» Юрієм Віртом та Віктором Кухарчуком.
Метою даної наради було обговорення питання відновлення виробництва підприємства.
(more…)
Найчастіше кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури об’єднані громади вкладають у дороги та у проекти сфери освіти. Аналіз проектних заявок свідчить про те, що громади почали мислити стратегічно.
Шановні надвірнянці!