Прийняття в експлуатацію житла, нежитлових будівель та інженерних споруд за містами та районами області у січні–червні 2016 року
Головне управління статистики інформує. У січні–червні 2016р. вобласті прийнято в експлуатацію 240,9тис.м2 загальної площі житла, що на 5,6% більше порівняно з відповідним періодом минулого року.
(more…)
Держенергоефективності здійснено чергове відшкодування частини суми «теплих» кредитів, взятих ОСББ і ЖБК в Ощадбанку та Укргазбанку за урядовою програмою з енергоефективності. Цього разу 21 ОСББ отримало з держбюджету компенсацію своїх витрат на утеплення у розмірі близько 640 тис. гривень.
Дорогі українці! Героїчне українське воїнство! Ваша святосте і ваші блаженства, всечесні отці! Дорогий Пане Президенте Дуда, високоповажні гості!