Сервіси e-government мають допомогти, в першу чергу, новоствореним ОТГ, — Геннадій Зубко
«Мова про впровадження електронних сервісів e-government у рамках спільного з Естонією проекту EGOV4UKRAINE («Підтримка електронного урядування для децентралізації в Україні»). Вони допоможуть, насамперед, новими об’єднаним територіальним громадам скористатися реєстрами і базами даних, які сьогодні ведуться в Мінюсті, МВС, ДФС, інших установах. Аби інтегрувати ці реєстри, потрібно створити комунікацію між міністерствами, з огляду на відсутність загальної бази даних в Україн», — наголосив Геннадій Зубко.
На його думку, інформація на будь-який запит має надаватися державними інституціями автоматично. «Важливим напрямком проекту є під’єднання вже працюючих ЦНАПів до електронних реєстрів. Це дозволить навести лад у веденні реєстрів та полегшить людям життя. Людина не має бігати інстанціями і збирати довідки, які до завершення процедур часто вже втрачають чинність», — зазначив Геннадій Зубко.
Геннадій Зубко також нагадав, що Держагентством з питань електронного урядування України та Академією е-урядування Естонії укладений меморандум щодо реалізації проекту EGOV4UKRAINE, який доповнює українсько-європейську програму з впровадження децентралізації U-LEAD, що стартувала в Україні у вересні 2016 року. Проект спрямований на покращення процесу надання адміністративних послуг у місцевих громадах через інструменти е-урядування.
0 Коментарі