Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

У Держгеокадастрі нагадують власникам земельних ділянок про необхідність внесення відомостей

Сьогодні Державний земельний кадастр в автоматизованому порядку забезпечує збирання, оброблення, аналіз, моделювання та постачання геопросторових даних про об’єкти земельного кадастру за єдиною методологією, що дозволяє до мінімуму спростити внесення та отримання відомостей Державного земельного кадастру.
На даний час Державний земельний кадастр містить інформацію про сформовані та зареєстровані земельні ділянки, відомості про які внесено до нього на підставі відповідної документації із землеустрою.

Ідентифікатором земельної ділянки у Державному земельному кадастрі є кадастровий номер. Перевірити наявність своїх земельних ділянок в Державному земельному кадастрі можливо на веб-порталі Публічної кадастрової карти України за посиланням: https://map.land.gov.ua/kadastrova-karta

Головне управління Держгеокадастру у Івано-Франківській області звертає увагу громадян, підприємств, установ та організацій області на необхідності внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які посвідчено правовстановлюючими документами (державними актами, договорами оренди) в тому числі коли таке право виникло до 2004 року, але відомості про такі ділянки не внесені до кадастру.

Якщо відомості про такі земельні ділянки не внесені до Державного земельного кадастру і не мають кадастрового номера, то це ускладнює земельні транзакції (продаж, міна дарування, спадкування, тощо) та спричиняє додаткові ризики для прав власності та користування земельними ділянками.

Звертаємо увагу, що саме власники, землекористувачі передовсім повинні бути зацікавлені в тому щоб земельна ділянка була внесена до системи Державного земельного кадастру та коректно відображена.

Державна реєстрація в Державному земельному кадастрі земельних ділянок з присвоєнням їм кадастрового номера здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *