Завдяки он-лайн будинку юстиції документи для державної реєстрації громадської організації подати простіше
Як повідомлялося раніше, проект Міністерства юстиції України «Он-лайн будинок юстиції» забезпечує отримання необхідних послуг в електронному режимі. Серед інших тут доступна попередня правова експертиза документів для проведення державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи.
Відповідно до абзацу 2 пункту 5 Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 09.02.2016 №359/5 державна реєстрація громадських формувань, символіки громадських формувань у випадках, передбачених законами, проводиться Міністерством юстиції України та його територіальними органами в межах повноважень, визначених Законом.
Державна реєстрація громадських формувань територіальними органами Міністерства юстиції України проводиться за місцезнаходженням громадського формування.
Перелік документів, які подаються для державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи відповідно до статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» від 15.05.2003 № 755-IV у редакції від 01.01.2016.
Наразі подати заяву для проведення попередньої правової експертизи документів, що подаються для проведення державної реєстрації громадської організації зі статусом юридичної особи, дуже просто.
Для цього необхідно зробити три прості кроки:
перейти за посиланням online.minjust.gov.ua/dokumenty/go;
заповнити заяву, форма якої передбачає прізвище, ім’я, по-батькові, контактний телефон, еmail заявника, вказати регіон місцезнаходження організації;
завантажити скановані копії документів, які мають подаватись для державної реєстрації.
Після отримання заяви державні реєстратори головного територіального управління юстиції розглянуть подані документи та інформують про результати такого розгляду на вказану Вами електронну адресу.
Якщо документи відповідатимуть законодавству, можна одразу подавати їх для державної реєстрації у паперовому вигляді зручним для заявника способом.
В іншому випадку документи можна подавати після усунення вказаних державним реєстратором невідповідностей.
0 Коментарі