23 травня в Україні відзначають День Героїв

23 травня ми відзначаємо День Героїв – щорічне свято, встановлене на честь борців за волю України, передовсім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН. Сьогодні це свято – не лише данина пам’яті героям минувшини, а й день шани героїв новітніх, які сьогодні віддають свої життя за соборність та незалежність нашої Батьківщини. Цей день є символом незборимості української нації. До Дня Героїв керівництво міста Надвірна й Надвірнянського району за участі народного депутата України Зіновія Андрійовича поклали квіти шани до пам’ятного знаку Марті і Мирону Свідрукам.

Цього дня хочу згадати слова легендарного українця Василя Стуса: «…Народе мій, до тебе я ще верну, і в смерті обернуся до життя…». Рядки з вірша поета-борця дають нам розуміння істини нашого незламного українського духу. Чи як стверджував український поет-дисидент Євген Сверстюк: «Незалежність країни передбачає громадян незалежних і гідних. Гідність підкаже, як діяти для відродження доброго імені України».

Вклонімося пам’яті всіх Героїв, хто віддали життя за Україну. Маємо пом’янути їх душі та взяти за взірець їхнє самовіддане служіння в ім’я Вітчизни.

Слава Україні! Героям слава!

 

З повагою, Володимир Пасько,

Голова Надвірнянської районної державної адміністрації

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *