Євген Фербей ознайомився із роботою закладів спорту Надвірнянщини та Ворохти

Перебуваючи із робочою поїздкою у Надвірнянському районі та селищі Ворохта, заступник голови обласної державної адміністрації Євген Фербей ознайомився із роботою закладів галузі спорту.

Разом із головою Надвірнянської міської ОТГ Зіновієм Андрійовичем він відвідав Надвірнянську спортивну дитячо-юнацьку школу олімпійського резерву «Нафтохімік Прикарпаття» і обласну комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу із зимових видів спорту у селищі Ворохта, які готують кадровий резерв для збірних команд України.

Слід зазначити, що на розвиток спортивної школи у Ворохті, у рамках реалізації проекту з капітального ремонту трамплінів, цьогоріч із обласного бюджету було спрямовано більше 3-х млн. гривень. Також, йде робота щодо передбачення фінансування проєкту реконструкції лижного трампліна і в наступному 2021 році.

Що ж до спортивної школи у Надвірні, де наразі займаються 267 вихованців, то варто підкреслити, що заклад знаний на Прикарпатті і далеко за його межами, адже саме тут готують майбутніх чемпіонів Європи та світу із дзюдо, самбо та боксу.  За час існування у школі підготували три десятки майстрів спорту міжнародного класу, більше пів сотні учасників чемпіонатів світу та Європи, 25 призерів різноманітних змагань. Трьом тренерам-викладачам присвоєно звання «Заслужений тренер України».

«Розвиваючи спортивну галузь Прикарпаття, ми, окрім забезпечення належних умов для фізичного розвитку дітей,  поступово перетворюватимемо Івано-Франківщину на своєрідний «спортивний магніт», який притягуватиме спортсменів, тренерів із різних куточків держави задля проведення різноманітних спортивних змагань», – зазначив Євген Фербей.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *