Юна вокалістка з Надвірнянщини Наталія Мандзюк – “Вокаліст року” за версією команди журналу “UKRAINIAN PEOPLE” за участь у 4-ій щорічній ЕНЦИКЛОПЕДІЇ ДИТЯЧИХ ТАЛАНТІВ “НАЙВИДАТНІШІ ДІТИ УКРАЇНИ”

“Я з Молодкова Надвірнянського району і пишаюся своїм рідним краєм. Музика для мене – життя, нею я дихаю. А українська пісня – як вода, хвилі наших гірських річок. І щоразу, коли виходжу на сцену, хочу, аби слухачі і глядачі відчули те, що відчуваю я. Бо почуття всередині нас говорять багато. Мрію, щоб кожна людина була небайдужою до іншої”, – стверджує Наталя.

Наталія Мандзюк – учениця вокальної школи «Crystal Voicе” (керівник і викладач Ірина Шабан).

Народилася в селі Молодків Надвірнянського району. Професійно займається вокалом два роки, лауреат і переможниця багатьох міжнародних і всеукраїнських конкурсів і фестивалів. 2019 року в місті Яремче на авторську композицію Наталі «Край» відзняли кліп. В планах талановитої краянки стати знаною співачкою. Але для цього треба багато працювати, впевнена Наталя. В червні цьогоріч вона здобула перше місце у проекті «Школа має талант-2020» і отримала грант на безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила.

«Щиро дякую моєму педагогу з вокалу Ірині Шабан за Ваш досвід, за віру в мене, бо завдяки Вам за цей короткий час я здобула дуже багато», – каже Наталя Мандзюк.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *