Надвірнянська лікарня поповнилася сучасним рентгенодіагностичним комплексом

Вчора в КНП «Надвірнянська ЦРЛ» відкрили рентгенкабінет. Його загальна вартість 4 млн 800 тис грн, а закуплений за кошти Державного бюджету.
Участь у відкритті взяли голова Надвірнянської райдержадміністрації Володимир Пасько, голова районної ради Олександр Кеніз, міський голова Надвірнянської ТГ Зіновій Андрійович.
«Сьогодні ми вкотре бачимо результат плідної співпраці. Адже тільки так, на переконання керівника району, можна досягти хороших результатів, а головне – зробити надання медичної допомоги якісним та ефективним», – відзначив Володимир Пасько. Також посадовець подякував за грамотні менеджерські здібності керівництву медичного закладу.
Для нового рентгенодіагностичного комплексу у приміщенні зробили капітальний ремонт та встановили необхідне устаткування на суму 475 тис грн за кошти міського бюджету.

Лікар-рентгенолог Ігор Мушак провів екскурсію та презентував рентген-комплекс. І саме завдяки новому рентгенологічному обладнанню можна буде виявляти відповідні патології на ранніх стадіях. Променеве навантаження на пацієнта буде в 10 разів менше, а якість обстеження значно вищою.

Нагадаємо, що у 2020 році Надвірнянська лікарня стала опорним закладом. Лікарня отримала 21 пакет Програми медичних гарантій. Фінансування галузі на сьогоднішній день збільшилось до 35,8% за рахунок підписання угоди з НСЗУ. Створено корпоративну інформаційну мережу закладу, підписано договір з медичною інформаційною системою.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *