Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

1 грудня – 23-тя річниця Всеукраїнського референдуму про проголошення незалежності України

   1 грудня виповнилося 23 роки з дня проведення Всеукраїнського референдуму, на якому народ України підтримав Акт проголошення незалежності України і тим проголосував за утвердження України як суверенної і незалежної, демократичної, соціальної, правової держави.       

     На референдум було винесено одне єдине питання: «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?». Текст Акту проголошення незалежності України, що був прийнятий Верховною Радою 24 серпня 1991 року, було наведено у виборчому бюлетені.

     Громадяни України висловились на підтримку незалежності. Акт проголошення незалежності України було підтримано в усіх 27 адміністративних регіонах України. Результати Всеукраїнського референдуму виявилися більш ніж переконливими – 90,32% громадян Української РСР підтвердили чинність Акту проголошення незалежності України. 

     Після цього 2 грудня 1991 р. незалежність України була визнана Польщею та Канадою, а пізніше всією світовою спільнотою. Так, за свідченням українських правознавців, лише у період з 1 грудня 1991 р. до 31 січня 1992р. Україну як суверенну незалежну державу визнали понад 100 країн світу. 
     1 грудня 1991 року українці юридично легітимізували своє прагнення жити у власній державі.
     На жаль, намневдалося збудувати демократичну, правову державу.
Всі ті багаторічні викривлення в побудові української держави врешті-решт привели до того, що українці 1 грудня 2013 року повстали проти диктатури, несправедливості та брехні.
    Боротьба триваєі понині. І битву за здобуття української незалежності, як не парадоксально, ми ведемо саме зараз. У цій битві ми програти не маємо права. 
     Бажаємо усім здоров’я, миру, злагоди та терпіння, впевненості у власних силах і у нашій перемозі. 
 
Голова районної
державної адміністрації                                                                                                              Михайло Іваночко

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *