Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

#101містоДНБ: письменник Макс Кідрук приїде у Надвірну з романом #ДеНемаєБога

Письменник Макс Кідрук знову вирушає в масштабний тур обласними центрами та маленькими містечками України, аби зустрітися з читачами та презентувати роман «Де немає Бога». Розпочнеться новий скажений марафон із презентації в Києві. Кінцева станція – Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку (17-18 листопада).

На Івано-Франківщині Макс відвідає 6 міст та містечок. Презентація у Надвірній відбудеться вже 10 жовтня. О 16:00 на мешканців чекатимуть Центральній районній бібліотеці (вул. Мазепи, 20).
ПРО ТУР:
«Я не раз казав, що минулорічний мегатур Україною на підтримку роману «Не озирайся і мовчи», не буде одноразовою акцією. Ще тоді ми з командою були заряджені на щонайменше ще одну подібну божевільну авантюру. Вважайте, рік тому ми лише знайомилися з читачами. Цього року ми їдемо нібито до добрих знайомих. Я з нетерпінням чекаю зустрічей, щоби розповісти про свій новий роман», – говорить Макс Кідрук.
ПРО РОМАН «ДЕ НЕМАЄ БОГА»
Люди — соціальні істоти. Існування суспільства неможливе без співпраці, розуміння та дотримання справедливості. Та чи існує це все поза соціумом, коли людина опиняється на межі життя та смерті?
Доведена до відчаю українка з великою сумою грошей, яка ігнорує дзвінки від чоловіка. Росіянин-пілот, який намагається приборкати аерофобію після загибелі коханки в катастрофі рейсу MH17. Найвідоміший політик Баварії на пікові кар’єри, який ненавидить свою роботу. Гравець американської Національної футбольної ліги, життя якого розвалилося після одного невдалого розіграшу. Таємний папський кардинал, який прямує до країни, де офіційно не існує Католицької церкви… Незнайомці з різними долями. Єдине спільне для них – рейс 341, і він веде до найбільшого випробування у їхньому житті.
«Де немає Бога» – спроба збагнути, чи є всередині нас щось таке, що втримує від перетворення на звірів у місці, де не діє мораль, у місці, де немає Бога.
БУКТРЕЙЛЕР: https://www.youtube.com/watch?v=8vi43QBo6Fs
КВИТКИ на презентації в обласних центрах шукайте на сайті: kasa.in.ua/tour/kidruk-dnb (в містечках вхід вільний).

РОЗКЛАД ТУРУ:
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ:
Івано-Франківськ: 10 жовтня, 19:00. Університет Короля Данила (вул. Коновальця, 35).
Яремче: 10 жовтня, 13:00. Музей етнографії та екології Карпатського краю (вул. Свободи, 269).
Надвірна: 10 жовтня, 16:00. Центральна районна бібліотека (вул. Мазепи, 20).
Коломия: 9 жовтня, 17:30. МПК “Народний дім” (вул. Театральна, 27).
Долина: 16 жовтня, 13:00. Центральна районна бібліотека (просп. Незалежності,19а).
Калуш: 12 жовтня, 17:00. Центральна міська бібліотека ім. Т. Шевченка (вул. Підвальна, 6).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *