Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

1025-річчя хрещення Русі має бути відзначене в кожному населеному пункті, – Президент України

1025-я річниця хрещення Русі має бути відзначена в кожному населеному пункті України. Про це заявив Президент України Віктор Янукович під час наради з членами Організаційного комітету з підготовки та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі. «Ця знаменна подія буде відзначена в кожному селі, місті, регіоні», – сказав Глава держави.

За словами Президента України, після прийняття християнства у Київській Русі Київ став одним із найбільших духовних центрів світу. «Саме з християнством пов’язана цивілізаційна роль Києва в Європі. Адже Древня Русь не тільки увійшла в сім’ю християнських народів на правах рівноправного члена, а й почала відігравати роль вагомого гравця на міжнародній арені молодої Європи. Україна послідовно продовжує цю місію», – наголосив Віктор Янукович.

«Хрещення Русі і християнство були і залишаються символом соборності. Саме тому ми сприймаємо християнську віру, передусім, як консолідуючу, інтегруючу силу», – зазначив Глава держави. Президент розраховує на співпрацю всіх християнських церков, державних установ та органів місцевого самоврядування в організації і проведенні святкових заходів з нагоди 1025-ї річниці хрещення Русі.

Довідково  

План заходів з відзначення в Івано-Франківській області 1025- річчя хрещення Київської Русі затверджений у 2010 році. Цей ювілейний день припаде на 28 липня 2013 року. За словами Президента України Віктор Януковича, «Враховуючи роль християнства у духовному, політичному та соціально-економічному поступі України, ми повинні відзначити 1025-ту річницю хрещення Київської Русі на найвищому рівні». До участі в заходах будуть запрошені глави та делегації церков вселенського православ’я і християнського світу.

 

 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *