Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

15 січня Управління державної охорони України відзначає своє професійне свято

Сьогодні в Івано-Франківській обласній державній адміністрації урочисто відзначили кращих військовослужбовців Управління державної охорони України.
Заступник голови облдержадміністрації Василь Івасик з нагоди 28-ї річниці з дня створення охоронного відомства вручив військовослужбовцям, які дислокуються в області, грамоти обласної державної адміністрації та привітав їх з професійним святом.

«Ваша професійна діяльність є дуже важливою, – зазначив Василь Івасик. – Забезпечуючи безперебійне функціонування органів державної влади, Управління державної охорони разом із іншими військовими формуваннями та правоохоронними органами захищає суверенітет України, її цілісність і незалежність, особливо у наш час, коли Україна перебуває у стані війни з російським агресором».

Посадовець високо оцінив професійне та сумлінне виконання військовослужбовцями УДО України, які дислокуються в області, своїх обов’язків під час перебування в регіоні перших осіб держави, представників іноземних, міжнародних організацій та побажав їм міцного здоров’я і успіхів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *