Day: <span>Травень 30, 2013</span>

Статистика інформує

 
Обсяг реалізованої промислової
продукції підприємствами
Надвірнянського району за січень–квітень 2013року
 
Головне управління статистики інформує. За січень–квітень 2013р. підприємствами Надвірнянського району реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 458,4 млн.грн. Частка у загальнообласному обсязі реалізації склала 6,6%.
(більше…)

Шановні жителі нашого краю !!!


Звертається до Вас служба у справах дітей Надвірнянської районної державної адміністрації за проханням дирекції Снятинського дитячого будинку – інтернату для дітей-інвалідів та сиріт.
(більше…)

Графік особистого прийому

 

ДПІ у Надвірнянському районі приділяє значну увагу роботі по зверненню громадян. Згідно з затвердженим графіком у спеціально пристосованій приймальні проводиться особистий прийом громадян  посадовими особами інспекції.

(більше…)

ДПІ в Надвірнянському районі інформує

Податкова соціальна пільга
Згідно з пп.169.4.1 п.169.4 ст.169 Податкового кодексу України платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги.
Податкова соціальна пільга застосовується до нарахованого платнику податку місячного доходу у вигляді заробітної плати тільки за одним місцем його нарахування (виплати).
(більше…)