Day: Червень 17, 2024
Реалізація урядової програми з підтримки українського виробника «Зроблено в Україні»
Відкриття офісів «Зроблено в Україні» для малого та мікробізнесу – це частина впровадження національної політики, ініційованої Президентом Володимиром Зеленським, яка реалізується Міністерством економіки України.
Державна служба зайнятості активно долучається до реалізації даної програми. Вже в багатьох областях України відкрилися офіси, які створюють сучасні платформи для прямого діалогу між державою та підприємцями.
Тому, якщо Ваша компанія відповідає певним критеріям, Ви також може стати частиною ініціативи «Зроблено в Україні». А саме:
1. Ваша компанія є виробником товарів.
2. Виробничі потужності розміщені на території України.
3. Ваша продукція відповідає характеристикам «Зроблено в Україні».
Якщо так, то Ви саме той, кого може підтримати урядова програма «Зроблено в Україні».
Отож, приєднуйтеся до ініціативи зміцнення економіки та розвитку вітчизняного виробництва «Зроблено в Україні»!
Детальніше за посиланням https://madeinukraine.gov.ua
Запуск ліцеїв безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС
У цих навчальних закладах навчатимуться діти наших Героїв. На навчання до 10-х класів на повне забезпечення першочергово запрошуємо дітей загиблих, поранених, полонених або зниклих безвісти співробітників системи МВС.
Вступна кампанія триватиме до 16 липня.
Обов’язкова умова для вступу: базова середня освіта, тобто закінчення 9-го класу школи або іншої освітньої установи.
«Ми подбали про те, щоб діти змогли отримати якісну сучасну освіту, жити і розвиватися в комфортних умовах. Формуємо спільноту патріотичної та мотивованої молоді. Продовжуємо підтримувати наших захисників та їхні родини», — наголосив Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.
Заповнюйте форму зворотного звʼязку та очікуйте дзвінка від приймальної комісії.
Незабаром з’явиться можливість подавати онлайн-заяву на соціальні послуги – рішення про створення Соціального порталу Мінсоцполітики ухвалив Кабінет Міністрів України
Достатньо буде перейти на Соціальний портал Мінсоцполітики, авторизуватися в особистому кабінеті, обрати послугу та підписати заяву. Величезні черги і стоси паперів відійдуть у минуле, а швидке подання заяви або звернення уже незабаром стане буденністю.
Крім того, скоротиться час очікування на рішення уповноважених органів, адже такі запити розглядатимуть оперативно – Єдина інформаційа система соціальної сфери автоматично підтягуватиме необхідну інформацію.
Деталі: bit.ly/3RoSbEy
Учасники Глобального саміту миру у Швейцарії підписали Спільне комюніке про основи миру
Під час Глобального саміту миру у Швейцарії, який відбувся 15–16 червня, учасники узгодили спільну позицію щодо трьох пунктів: продовольча безпека, ядерна та енергетична безпека й звільнення всіх полонених і депортованих українців і українок, дорослих і дітей, яких викрала Росія. Ключові принципи щодо цих елементів задля справедливого та сталого миру викладені у Спільному комюніке про основи миру.
Цей Саміт став наймасштабнішим міжнародним заходом заради України та миру – у ньому взяли участь 101 країна та міжнародна організація, що представляють усі частини світу та континенти – Латинську Америку, Близький Схід та Азію, Африку, Європу, Тихоокеанський регіон, Австралію, Північну Америку. Дві третини країн-учасниць були представлені на найвищому рівні. Саміт дав змогу кожному з учасників продемонструвати глобальне лідерство. Фактично цей захід є першим кроком до справедливого миру, що ґрунтується на Статуті ООН і базових принципах міжнародного права.
У комюніке учасники Саміту наголосили, що використання ядерної енергії та ядерних установок має бути безпечним, захищеним, надійно охоронятися та не шкодити довкіллю, а українські атомні електростанції та установки, зокрема Запорізька АЕС, мають працювати безпечно та захищено під повним суверенним контролем України та наглядом МАГАТЕ.
Спільне комюніке також містить пункт про безперебійне виробництво й постачання продуктів харчування. Напади на торговельні судна, цивільні порти та цивільну портову інфраструктуру є неприйнятними. У комюніке наголошується: продовольчу безпеку жодним чином не можна використовувати як зброю.
Військовополонені мають бути звільнені шляхом повного обміну, а всі депортовані та незаконно переміщені українські діти й цивільні – повернуті в Україну.
Це три з десяти пунктів Формули миру, яку Президент Володимир Зеленський презентував у листопаді 2022 року, під час зустрічі G20 в Індонезії. Робота щодо решти пунктів буде продовжена разом зі світовою спільнотою у визначених на Саміті робочих форматах.