Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

22 вересня 30 – річчя першого демократичного віча на Пнівському замку

5 вересня в райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови РДА Богдана Зеленчука та голови райради Івана Гурмака відбулася нарада щодо обговорення програми відзначення в районі 30-ої річниці першого демократичного віча на Пнівському замку. Захід відбудеться у неділю, 22 вересня, о 12.00 год. на території Пнівського замку.

Участь у засіданні взяли в.о. міського голови Тарас Пекарський, організатори віча Марія Ісопенко, Богдан Березицький, Ольга Фуфулько та Ярослав Лазорко, керівники профільних підрозділів райдержадміністрації.
Під час наради обговорили організаційні питання та програму пам’ятної дати, передбачено проведення панахиди, виступи-спогади організаторів та відзначення їх і рідних померлих організаторів, патріотичні виступи.

Окрім того, обговорили пропозицію організаторів про встановлення пам’ятної меморіальної дошки про проведення віча на Пнівському замку. Передбачено виступи організаторів віча на виховних уроках-годинах у навчальних закладах району.

Надвірнянська районна державна адміністрація запрошує громадськість, молодь, депутатів усіх рівнів, представників політичних і громадських організацій, духовенство, керівників підприємств і організацій, освітянських закладів, родин організаторів та учасників віча 24 вересня 1989 року, кожного українця, котрий вважає себе патріотом, має найперше відчути свій національний обов’язок взяти участь у заходах.

Нагадаємо, перше демократичне віче на Навдвірнянщині відбулося на Пнівському замку 24 вересня 1989 року.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *