Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

25-та річниця створення Державної служби зайнятості


  


  
Сьогодні, 21 грудня в приміщенні Надвірнянського районного центру зайнятості відбулись урочисті збори, присвячені 25-річчю від дня створення служби зайнятості України. Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз,  заступник голови РДА Богдан Зеленчук та перший заступник директора Івано-
Франківського обласного центру зайнятості Тарас Басюга.  

Вітаючи присутніхз 25-річчям створення державної служби зайнятості, Олександр Кеніз відзначив, що нині служба зайнятості України залишається  ядром стабільності і гарантії соціального спокою наших громадян. «Завдяки вашій роботі надається широкий спектр послуг не тільки безробітному, але і зайнятому населенню, регулюється попит та пропозиція на ринку праці, здійснюється вплив на скорочення безробіття та розширення зайнятості в районі», – зазначив посадовець.

Кращим представникам служби зайнятості краю за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері зайнятості, високий професіоналізм, самовіддану працю, сумлінне виконання службових обов’язків оголошено подяки Міністерства соціальної політики України, правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та вручено грамоти обласного центру зайнятості.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *