Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

27,3 млн. грн. перераховано з держбюджету позичальникам Ощадбанку, Укргазбанку та Укрексімбанку на компенсацію частини суми “теплих” кредитів


Держенергоефективності, згідно з отриманими за серпень реєстрами позичальників, перерахувало уповноваженим банкам 27,3 млн. грн. для компенсації частини суми енергоефективних кредитів.


Держенергоефективності, згідно з отриманими за серпень реєстрами позичальників, перерахувало уповноваженим банкам 27,3 млн. грн. для компенсації частини суми енергоефективних кредитів.

Від початку дії державної програми з енергоефективності з жовтня 2014 року по серпень 2015 року загальна сума відшкодувань склала 71,5 млн. грн.

«Сьогодні вже не має часу переконувати людей впроваджувати енергоефективні заходи. Вони мають розуміти, що не варто чекати доки хтось прийде і утеплить їхній будинок чи квартиру, модернізує освітлення або встановить лічильник на газ чи воду. Сьогодні – час діяти. І, держава в цьому допомагає, компенсуючи частину суми кредиту на придбання «негазового» котла, енергоефектиного обладнання чи матеріалів», – повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Довідково

Станом на 12.10.2015 фізичними особами та ОСББ залучено кредитів на впровадженняенергоефективних заходів на суму близько 700 млн. грн.

За державною програмою населення придбало 10 тис. котлів, що при усереднених розрахунках дорівнює повному заміщенню газу в 30-ти тисячному населеному пункті.

Всього видано 41 658 тис. кредитів. З них 77 кредитів отримали ОСББ, а це ще декілька тисяч сімей. Отже, загалом програмою скористалося близько 50 тисяч сімей.

Тільки за минулий тиждень до програми приєдналося 12 ОСББ.

Також вже видано більше 1 300 кредитів для субсидіантів, половина з яких протягом останніх двох тижнів.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *