Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

28 жовтня – 68 річниця визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Шановні ветерани! Шановна громадо!

Шановні ветерани! Шановна громадо!

     Сердечно вітаємо Вас із 68-ю річницею визволення України від фашистських загарбників.
     У цей славний день ми повертаємося своєю пам’яттю до тієї фашистської окупації, яка тривала 1225 днів та ночей до осені 1944 року. 68 років тому наш народ здобув Велику Перемогу, яка звільнила Україну від фашистського ярма.
     Ми знову вклоняємося і віддаємо синівську повагу і вдячність живим і полеглим у кривавих боях тієї найжорстокішої в історії людства війни ветеранам Великої Вітчизняної за їхній героїзм і воїнську доблесть.
     Ми складаємо шану всім борцям, які боролися з окупантами, за незламну стійкість і героїчний опір. Тому  пам'ять про тих, хто загинув, виборюючи волю і незалежність України на фронтах, у партизанських загонах, підпіллі, національно-визвольних формуваннях, пам'ять про тих, хто прийняв мученицьку смерть у таборах, гестапівських катівнях, від каторжної праці назавжди залишиться в наших серцях.
     Крізь полум'я боїв і смерть, крізь гіркоту поразок, непоправні і часто невиправдані втрати, Ви йшли до перемоги заради майбутнього.
     Ви не зважали на фронтові рани у повоєнний час – сповна віддали усі сили відбудові країни, підняли її з руїн і попелищ.
     Земний Вам уклін. Честь Вам і слава.
     З нагоди 68-ї річниці визволення України від фашистських загарбників щиро вітаємо Вас і бажаємо міцного здоров’я, сили, щастя, доброї долі, добра і добробуту, а також вічного мирного неба.
 
 Голова районної                               
державної адміністрації                        Володимир Калічко   

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *