Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

30 березня – Всесвітня кампанія Година Землі

30 березня цього року Україна в черговий раз приєднується до всесвітньої екологічної ініціативи та проведе масштабну всеукраїнську соціально-екологічну кампанію Година Землі, яка покликана привернути увагу до проблеми зміни клімату.
Година Землі була розпочата у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Австралії з метою привернути увагу до проблеми зміни клімату. У 2008 році ця успішна акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

До Години Землі у 2018 році приєдналися більше 7000 міст у 188 країнах світу. В Україні до кампанії долучилися більше 75 міст та містечок. Сподіваємось, що з кожним роком все більше міст та містечок буде брати активну участь у цій акції і з часом це стане хорошою традицією.

Івано-Франківська облдержадміністрація також підтримує та долучається до такої важливої та корисної кампанії і закликає всіх Вас, не будьте байдужими! Кожен громадянин України може зробити свій внесок у покращення загальної екологічної ситуації, долучившись до цієї кампанії та вимкнувши на одну годину світло та електроприлади о 20 год. 30 хв. 30 березня 2019 року.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *