Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

5 років тому почалося звільнення Краматорська і Слов’янська від російської окупації

Бої за Слов’янськ, Краматорськ і Бахмут – тодішній Артемівськ – точилися три місяці. Саме в перші дні липня 2014-го їх вдалося звільнити.
З цієї нагоди в Україні стартувала інформаційна кампанія «Повертаємо своє», організована Інститутом національної пам’яті та Національним музеєм історії України у Другій світовій війні. У межах кампанії в Києві відкрилася фотовиставка. На світлинах зображені зруйновані терористами будівлі, блокпости, які після втечі залишали російські найманці, діти на українській техніці та обличчя військових, які звільняли українські міста.

Також 4-5 липня у місті Краматорськ (гора Карачун) Донецька облдержадміністрація, обласна військово-цивільна адміністрація у співпраці з громадськими та волонтерськими організаціями організували Всеукраїнську акцію «Донеччина зустрічає своїх захисників».

У ході цих акцій заплановані презентації документальних фільмів, відкриття виставки артефактів, меморіальних дощок загиблим у російсько-українській війні та музею «Український нескорений Донбас» у м. Дружківка, що на Донеччині.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *