Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

6-7 липня відбувся обласний фестиваль патріотичної пісні «Яворина-2024»


Цьогоріч Палац Потоцьких зібрав 25 аматорських хорових колективів, вокальних та фольклорних ансамблів, які зголосилися прийняти участь, а це – 316 учасників.

Кожного року, починаючи з 1988 року,  з найрізноманітніших куточків України і навіть світу в урочище Розтока з’їжджаються люди для того, щоб відчути на собі подих історії. Усвідомити, в яких умовах перебували борці за Українську державу, віддати шану героям, полеглим за волю України.

«Сьогодні, у час війни кожен із нас повинен відчувати духовну підтримку. «Яворина»- це саме той патріотичний фестиваль, який піднімає, нам українцям, бойовий дух і віру у перемогу. До сьогодні ми це черпали з історичних джерел. Тепер ми вже знаємо про Героїв Небесної Сотні, Героїв Майдану і Героїв, які є сьогодні поміж нас. – звернулася до  присутніх начальниця управління культури, національностей та релігій Тетяна Бойко. – Військово-патріотична пісня спрямована на підтримку бойового духу українських патріотів, які захищають нашу країну від агресора. Багато людей, які були на «Яворині» попередніми роками, сьогодні зі зброєю в руках захищають українську незалежність, виборюють у страшних боях для нас свободу”.

Довідково:

«ЯВОРИНА»- щорічний  фестиваль, який проводиться з метою пошуку, збереження та популяризації пісень УПА та інших патріотичних пісень.

Організатором фестивалю є:

управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської ОДА, Навчально-методичний центр культури і туризму Прикарпаття.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *