Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

6-8 липня у Києві відбудуться знакові європейські бізнес-події – CISOLAR 2021 та IB Energy Storage/ IBES 2021

Ринок сонячної енергетики України та країн Центральної та Східної Європи продовжує розвиватись, не зважаючи на турбулентність останніх років. Сонячна енергетика стає все доступнішою, пропонує інструменти збільшення прибутковості виробничих підприємств, та нові можливості, не залежні від зеленого тарифу. Зокрема, сонячна енергія відкриває експортні ринки Європи.

Усі актуальні питання розвитку сонячної галузі обговорюватимуть 6-8 липня на вже 10-й конференції CISOLAR, яка стартує наживо 6 липня в Києві (готель Хілтон) та продовжуватиметься під час виставки CISOLAR 2021 7-8 липня (Київ, Проспект Перемоги 40-Б). Захід проходить параллельно наживо та онлайн.

Напрями росту в 2021-му – розвиток приватних сонячних станцій для домогосподарств та бізнесу. Сонячні станції стають частиною оновлених бізнес-моделей широкого спектру бізнесів. Так, сонячні станції в АПК здатні збільшити врожай удвічі і заощадити на споживанні енергії.

Сегмент рішень для накопичення енергії – вперше представлений на IBES 2021, Конференції та Виставці Центральної та Східної Європи по рішеннях накопичення енергії. IBES 2021 проходитиме на спільний платформі з CISOLAR 2021. Онлайн-конференція IBES 2021 відбудеться 8 липня, а рішення представлені на виставці 7-8 липня.

Організатор CISOLAR – IB Centre – Центр Інноваційного Бізнесу, який реалізує проекти у сфері клінтех, а також є провідним організатором конференцій, виставок та навчальних програм у у сфері чистих технологій з історією понад 15 років та реалізованими проектами від Брюсселю до Алма-Ати, які прискорили формування галузі чистих технологій.

CISOLAR є головною бізнес-платформою галузі сонячної енергетики у Центральній та Східній Європі, а також другою за масштабами у Європі. Місія CISOLAR – доступна дешева енергія в кожен дім, а також прозорий конкурентний ринок.

Стратегічний Партнер CISOLAR & IBES – IB Club – міжнародна спільнота інноваційного бізнесу, об’єднаного ідеєю декарбонізації.

Серед партнерів CISOLAR та IBES 2021 – EDS Engineering, Atmosfera, ETL Group, Kness, HUAWEI & Photomate, SPP Development Ukraine, JA Solar, Helios Strategy, Jinko Solar, Unisolar, Kehua Tech, ProCredit Bank, УкрГазБанк, Honcharuk & Partners.

Виставки CISOLAR 2021 та IBES 2021 є відкритими для відвідування 7 та 8 липня у Києві. Реєстрація проходить на офіційних сайтах заходів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *