Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

62 громади області матимуть модернізовану комп’ютерну техніку та сучасне обладнане робоче місце в системі соціального захисту населення

Міністерством соціальної політики України в межах реалізації спільного з Міжнародним банком реконструкції і розвитку проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення» надається технічна підтримка територіальним громадам. Техніка призначена для укомплектування робочих місць працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення виконкомів сільських, селищних і міських рад, працівників служб у справах дітей та фахівців із соціальної роботи.
Як повідомили в департаменті соціальної політики ОДА, в рамках проекту планується до кінця 2021 року забезпечити комп’ютерною технікою, обладнанням та меблями 38 територіальних громад.

Зокрема, відповідно до наказу Мінсоцполітики від 16.12.2020 № 815 будуть забезпечені 19 територіальних громад (Ямницька, Єзупільська, Дзвиняцька, Угринівська, Букачівська, Загвіздянська, Богородчанська та Бурштинська Івано-Франківського району, Вигодська, Дубівська Калуська міська та Болехівська міська Калуського району, Яремчанська міська та Пасічнянська Надвірнянського району, Гвіздецька та П’ядицька Коломийського району, Білоберізька та Верховинська Верховинського району), наказу Мінсоцполітики від 23.06.2021 № 348 – ще 19 тергромад (Галицька, Дубовецька, Лисецька, Обертинська, Рогатинська, Солотвинська та Тисменицька Івано-Франківського району, Перегінська та Рожнятівська Калуського району, Надвірнянська, Поляницька та Ворохнянська Надвірнянського району, Городенківська, Снятинська, Отинійська та Чернелицька Коломийського району, Зеленська Верховинського району, Косівська та Кутська Косівського району).

Таким чином усі 62 громади області матимуть модернізовану комп’ютерну техніку та сучасне обладнане робоче місце, зокрема, для забезпечення надання мешканцям якісних та доступних адміністративних послуг соціального характеру.

Окрім того, уже 24 територіальні громади працюють із новою технікою, яка була надана у 2019 та 2020 роках. А це – 130 одиниць техніки – персональні комп’ютери, ноутбуки, принтери та мережеві маршрутизатори. Комп’ютери забезпечені ліцензійними операційними системами та пакетами офісних програм.

4 територіальні громади області Верхнянська ТГ (Калуський район), Старобогородчанська ТГ (Івано-Франківський район), Ланчинська ТГ (Надвірнянський район), Рожнівська ТГ (Косівський район) отримали технічну підтримку у 2019 році.

20 тергромад, Брошнів-Осадська, Спаська, Витвицька, Долинська міська, Новицька та Войнилівська Калуського району; Яблунівська та Космацька Косівського району; Переріслянська та Делятинська Надвірнянського району; Тлумацька міська, Олешанська, Більшівцівська, Івано-Франківська міська Івано-Франківського району; Коломийська міська, Матеївецька, Нижньовербізька, Печеніжинська, Коршівська та Заболотівська Коломийського району,отримали у жовтні – листопаді 2020 року меблі, а у січні – лютому 2021 року – технічну підтримку.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *