Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

8-9 листопада в Івано-Франківську відбудеться книжковий форум «Сторінками української книги»

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк провів нараду з питань підготовки до проведення в Івано-Франківську виставки-презентації друкованої книжкової продукції «Сторінками української книги».
Книжковий фестиваль цьогоріч проводитиметься уже вп’яте. Традиційно свято книги та друкованого слова проводиться за сприяння обласної державної адміністрації до Дня української писемності та мови у фортечній галереї «Бастіон» та приурочується до знаменних та пам’ятних дат.

Ігор Пасічняк зазначив, що 2018-й рік оголошено в області роком 100-річчя Західноукраїнської Народної Республіки, тому фестиваль буде присвячений цій знаменній даті.

Учасники наради обговорили основні завдання щодо підготовки виставки-презентації друкованої книжкової продукції, зокрема, театралізованого тематичного урочистого відкриття заходу, представництва учасників, якими традиційно є видавництва та книготорговельні організації з Тернопільської, Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської областей, інших міст нашої держави, виготовлення рекламної продукції тощо.

Заступник начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Василь Артим повідомив, що на фестивалі презентуватимуть нові видання, які було надруковано в області на виконання заходів регіональної цільової програми книговидання у 2018 році.

Ігор Пасічняк дав конкретні доручення учасникам наради задля організації цьогорічного книжкового форуму на належному рівні.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *