Івано-Франківщина – у числі перших за темпами розвитку промисловості
На зустрічі із калуськими нафтохіміками йшлося про перспективи розвитку підприємства, а також про проблемні питання, які потребують вирішення. У 2017 році ТОВ «Карпатнафтохім» після тривалого простою відновило роботу. Варто зазначити, що нині зросла чисельність працівників підприємства і становить понад 2500 чоловік. Упродовж минулого року заробітна плата працюючих тут виросла на 52 відсотка. Зростає вона й в 2018 році, і нині середня зарплата працівників становить більше 13 тисяч гривень. У найближчій перспективі на підприємстві планується реалізація інвестиційних проектів з будівництва установок з переробки фракцій піролізу та виробництва пероксиду водню, сировиною для яких будуть продукти нашого олефінового виробництва. Їх впровадження сприятиме поліпшенню економіки підприємства та створенню нових робочих місць для жителів регіону.
Поїздка на Рожняівщину, за словами Марії Савки, була зумовлена тим, що за підсумками 2017 року Рожнятівський район – перший за показниками соціально-економічного розвитку. Минулоріч з бюджетів усіх рівнів Рожнятівщини, у порівнянні з іншими районами, було спрямовано найбільше коштів на соціально-економічний розвиток.
Представники влади та засобів масової інформації відвідали ТОВ ЦБМ «Осмолода» та ПП Олега Писара у селищі Перегінське. Після огляду підприємств відбулася нарада, на якій було проаналізовано економічні процеси у районі та області.
Марія Савка акцентувала увагу на потребі розвитку на Прикарпатті саме малого бізнесу. «Сьогодні на Рожнятівщині ми побачили невеликі підприємства з виробництва високоякісних меблів. Насправді такі підприємства є набільш комфортними для області. Якщо б їх було більше, ми б мали кінцевий продукт, якого прагнемо», – зауважила М. Савка.
Посадовець підкреслила, у 2017 році Прикарпаття отримало непогані показникм у соціально-економічному розвитку. Відновлення роботи «Карпатнафтохім», вагомі інвестиції німецького концерну «LEONI» в Коломийському районі, «Сен-Гобен» на Тлумаччині та інших забезпечили друге місце області за темпами розвитку промисловості. Окрім того, за два місяці поточного року у даному напрямку Івано-Франківщина має першу позицію. А це вагомий показник.
Також Марія Савка відзначила певні напрацювання у відновлювальній енергетиці (використання сонячно та вітрової енергетики). Вона ж анонсувала, що у вересні поточного року в області планується здати в експлуатацію другий біогазовий завод. Німецьким концерном «LEONI» прийнято рішення про будівництво ще одного заводу на Прикарпатті, в місті Бурштині. Очікується, що там буде працювати три тисячі чоловік.
Насамкінець Марія Савка повідомила, що такі виїзні зустрічі будуть проводитися й надалі, адже вони забезпечують конкретний діалог з бізнесом, що в подальшому дає позитивний результат.
0 Коментарі