Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Олег Гончарук: Єдина Помісна Православна церква необхідна для України

 
Сьогодні відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука з Митрополитами УАПЦ Андрієм та УПЦ КП Іоасафом.

 
Сьогодні відбулася зустріч голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука з Митрополитами УАПЦ Андрієм та УПЦ КП Іоасафом.

Вітаючи гостей, Олег Гончарук зауважив, що в Константинополі розпочала роботу комісія з прийняття Томоса про визнання української автономної церкви.

«Сьогодні ми запрошуємо усі православні конфесії до діалогу. Церква в Україні повинна бути консолідованою і тоді ми об’єднаємо нашу країну навколо віри заради миру. Важливо, що є спільне бачення Президента України Петра Порошенка та керівників українських церков щодо потреби об’єднання. Хотів би сьогодні разом з Вами висловити підтримку цьому процесу», – зазначив очільник області.

Під час розмови із головою облдержадміністрації Олегом Гончаруком Митрополит Галицький, керуючий Івано-Франківською єпархією Кир Андрій, Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф висловили підтримку Зверненню, яке ініціював Президент України Петро Порошенко у Верховній Раді. На їхню думку, це історичний шанс для об’єднання православних церков, що призведе до єдності українського народу.  

«Створення і визнання незалежної помісної Церкви означатиме, що Україна отримала чергову важливу перемогу у гібридній війні з Російською Федерацією. Це сприятиме єднанню нашого народу, відновленню територіальної цілісності та суверенітету України», – підкреслив Олег Гончарук.

Також були обговорені спільні кроки, необхідні заради відродження єдиного православ’я. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *