На засіданні Регіональної комісії ТЕБ та НС обговорили протиепідемічні заходи та ситуацію щодо ліквідації наслідків повені
Через зростання кількості нових випадків захворюваності на COVID-19, департаментом охорони здоров’я облдержадміністрації 1 липня було прийнято рішення про зміну маршрутів лікування, відповідно до яких у міські лікувальні заклади прийматимуть пацієнтів із Івано-Франківської ОТГ, Коломийської ЦРЛ – жителів Коломийського та Тлумацького районів, Калуської ЦРЛ – жителів Калуського, Рожнятівського, Тисменицького районів та Івано-Франківської ОТГ, Рожнятівської – мешканців Рожнятівського району, Городенківської – жителів Городенківського, Верховинського та Снятинського районів, Надвірнянської – Надвірнянського, Богородчанського, Яремчанської міської ради, Галицької – Галицького, Рогатинського районів та Бурштинської міської ради, Долинської – Долинського району і Болехівської міської ради, Косівської – жителів Косівського району.
За інформацією Держпродспоживслужби в області, найбільше порушень карантинних заходів виявлено у фітнес-центрах та спортивних залах (50%), перукарнях і салонах краси (48%), закладах харчування (48%), продовольчих ринках (45%). Також недотримання протиепідемічних заходів фіксують у громадському транспорті.
У зв’язку із даною ситуацією, Регіональна комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення про розробку Держпродспоживслужбою в області алгоритму проведення перевірок у закладах харчування відповідно до вимог головного санітарного лікаря України, п. 1 Протоколу засідання Регіональної комісії з питань ТЕБ та НС від 30 червня 2020 року організацію протиепідемічних заходів у закладах громадського харчування проводити відповідно до вимог постанов головного санітарного лікаря України від 2 червня 2020 року № 32 та п.5 Постанови Кабінету міністрів України від 20 травня 2020 року № 392.
Окрім того, затверджено посилення контролю за дотримання населенням протиепідемічних заходів у громадському транспорті та закладах громадського харчування.
Також присутні обговорили ситуацію щодо подолання наслідків повені. Зазначалося, що досі без газопостачання перебувають понад 3000 абонентів, без транспортного сполучення – жителі кількох населених пунктів Верховинського і Косівського районів.
За словами першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки, усі райони та ОГТ області уже подали інформацію щодо відшкодування збитків, завданих стихією. Наразі триває їх узагальнення, щоб до кінця тижня кошти надійшли на рахунки людей.
Також продовжується робота щодо відновлення захисних дамб, доріг, житлових будинків.
Зазначалося, що на сьогодні відновлення потребують 43 дамби, які зазнали руйнування під час цьогорічної повені.
0 Коментарі