Відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС
У зв’язку з дощовими опадами, які мали місце 13 та 14 квітня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Володимира Паська відбулося позачергове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Під час засідання розглянуто питання про попередження щодо погіршення погодних умов на території Надвірнянського району та обговорено шляхи оперативного реагування і вжиття заходів.
З оцінкою обстановки, що склалася на території району та з пропозиціями щодо її нормалізації виступив начальник Надвірнянського РУ ГУ ДСНС в Івано-Франківській області Віталій Федорчук.
За результатами засідання, з урахуванням ситуації, визначені завдання керівникам районного управління ГУДСНС в області, філії АТ «Прикарпаттяобленерго» «Надвірнянський РЕМ», відділення ПАТ «Івано-Франківськгаз»:
– забезпечити моніторинг можливого впливу погодних умов на стале функціонування систем життєзабезпечення, енергопостачання населених пунктів і транспортного сполучення;
– організувати оперативне реагування та залучення необхідних сил і засобів для ліквідації аварій у системах життєзабезпечення і відновлення енергопостачання населених пунктів, привести в готовність аварійно-рятувальні групи до дій за призначенням, забезпечити своєчасне відновлення знеструмлених населених пунктів та безперебійну подачу електроенергії і газу населенню
– організувати взаємодію з службами цивільного захисту, органами місцевого самоврядування, щодо виконання першочергових заходів із протидії загрозам ускладнення погодних умов та спільних дій із їх ліквідації можливих наслідків негоди;
– у разі ускладнення оперативної обстановки, для негайного реагування на початковому етапі виникнення загроз, інформувати відповідні служби цивільного захисту, головного спеціаліста з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами РДА, Надвірнянський РУ ГУ ДСНС в області.
2. Станційно-лінійної дільниці № 2 м. Надвірна, ТРК«Надвірна»:
– забезпечити оповіщення населення про загрозу виходу води на заплаву;
– забезпечити безперебійних зв’язок в районах розвитку надзвичайних ситуацій та можливого погіршення ситуації.
3. Міським, селищним та сільським головам:
– забезпечити взаємодію та оперативність подання інформації, згідно регламенту, до головного спеціаліста з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації щодо розвитку паводкової ситуації;
4. Керівникам районних спеціалізованих служб цивільного захисту привести в готовність всі наявні сили та засоби, та організувати заходи щодо попередження мінімізації наслідків.
Також обговорено процес вакцинації. Для боротьби із коронавірусною інфекцією COVID-19 на території району облаштовано 9 пунктів вакцинації. Жителі району можуть звернутися до медичного персоналу у визначених для вакцинації закладах галузі охорони здоров’я та отримати дозу вакцини.
На засіданні зазначалося, що вакцинація від COVID-19 є добровільною. Але Міністерство охорони здоров’я та Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендують зробити щеплення для того, щоб захистити своє життя та здоров’я, а також життя та здоров’я близьких.
0 Коментарі