Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Андрій Бойчук: Безпека населення є важливим елементом розвитку двосторонніх відносин України з країнами Європейського Союзу

15 червня у Яремче пройшла зустріч з іноземними партнерами Прикарпаття.
У ній взяли участь голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук, делегації Генерального інспекторату надзвичайних ситуацій та Генерального інспекторату авіації Міністерства внутрішніх справ Румунії, Генерального інспекторату жандармерії та Інспекції з надзвичайних ситуацій “Буковина” Сучавського повіту, Головних управлінь Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській та Чернівецькій областях, а також представники влади.

Під час зустрічі відбулося обговорення спільного проєкту «Підвищення рівня безпеки населення у транскордонному регіоні шляхом посилення спільних заходів з навчання та співробітництва у сфері управління надзвичайними ситуаціями – BRIDGE». Зокрема, наголошувалось на юридичних питаннях, пов’язаних з розгортанням місій допомоги в надзвичайних ситуаціях та особливості перетину кордону і митних процедур у контексті виконання спільних заходів реагування.

“Цей міжнародний проєкт для нас – велика відповідальність та водночас широкі перспективи, – зазначив Андрій Бойчук. – Зараз безпека населення є важливим елементом розвитку двосторонніх відносин України з країнами Європейського Союзу. Спільними зусиллями ми виходимо на якісно новий рівень взаємодії”.

За словами очільника області, облдержадміністрація готова всебічно підтримувати цей великий проєкт та інші спільні ініціативи.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *