Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Агрокомпанія «Ґудвеллі Україна» відзначила 15 років діяльності на теренах Прикарпаття

У рамках заходів з нагоди 15-ти річчя діяльності підприємства з данськими інвестиціями ТОВ «Ґудвеллі Україна» на території Івано-Франківщини відбулася зустріч тимчасово виконуючої обов’язки голови обласної державної адміністрації Марії Савки з послом королівства Данія в Україні Рубеном Медсеном.
Окрім того, відбулася прес-конференція, під час якої голова Ради директорів групи компаній «Ґудвеллі» Андерс Обель, генеральний директор групи компаній «Ґудвеллі» Том Аксельгаард та генеральний директор ТОВ «Ґудвеллі Україна» Крістіан Брокоп презентували діяльність ТОВ «Ґудвеллі Україна».

Як зазначила Марія Савка, історія компанії «Ґудвеллі Україна» почалася із придбання колишнього свинокомплексу «Прикарпатський», що в селі Копанки Калуського району. За п’ятнадцять років обсяг інвестицій у компанію склав понад 2,6 млрд. гривень. Крім того, підприємство є одним з найбільших платників податків. До бюджетів всіх рівнів ним сплачено понад 808 мільйонів гривень.

На сьогодні компанія співпрацює із 75 селами в Калуському, Галицькому, Рожнятівському та Тисменицькому районах, де надає соціальну підтримку тим селам, на території яких веде свою діяльність.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *