Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Акція з нагоди Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом пройшла в Івано-Франківську

Кожного року 1 грудня, у Всесвітній день боротьби з ВІЛ/СНІДом, міжнародна спільнота з усіх країн об’єдналися для підтримки людей, які живуть з ВІЛ, і тих, кого так чи інакше торкнулась епідемія ВІЛ. Нині також згадують тих, хто помер від цієї недуги.

Цього року акція проходить під гаслом «Безпека всіх залежить від безпеки кожного».

У 2020 році увагу всього світу прикувала пандемія корона вірусу COVID-19, яка теж вплинула та зачепила всі народи світу, але як завжди найбільше від цього страждають вразливі верстви населення, малозабезпечені люди та їхні сім’ї.

Сьогоднішня акція в Івано-Франківську організована КНП «Івано-Франківський обласний центр громадського здоров’я Івано-Франківської обласної ради» спільно з благодійним фондом «Захід Шанс» і всеукраїнською благодійною організацією «АСЕТ».

«Ми проводимо таку акцію та розповідаємо людям, що є така проблематика як ВІЛ-захворювання. В мобільній амбулаторії проводимо швидкі тести, пояснюємо людям, де ще можна пройти швидкий тест, аби дізнатися свій ВІЛ-статус», – говорить Олександр Гринь директор благодійного фонду «Захід Шанс».

За словами директора благодійного фонду «Захід Шанс», Україна залишається однією з найбільш уражених країн Європи ВІЛ-інфекцією.

«На Прикарпатті на першому місці зараження ВІЛ-інфекцією є статевий спосіб. Крім того, цей спосіб і є найчастішим. Друге місце займає пірсинг та татуювання», – каже лікар-інфекціоніст Ольга Рапалюк.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *