Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

«АКТИВНІ ПАРКИ – БІГОВА УКРАЇНА»

Жителів Надвірнянщини запрошують долучатися до рухової активності разом із проектом Активні парки!
Рух – це життя! Біг, скандинавська ходьба, танці, фітнес чи будь-які інші фізичні вправи – усе це чудовий спосіб зміцнити тіло та зняти стрес.
Завдяки регулярним тренуванням ми вчимося краще розуміти себе, долати власні обмеження і ставити нові цілі. А це – запорука внутрішньої гармонії та психологічної стійкості.

Державна установа «Спорт для всіх» запрошує всіх бажаючих долучитися до рухової активності разом із проектом Активні парки. Відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та спортивних змагань України планується проведення регулярних тренувань: «Активні парки – Івано-Франківський біговий клуб», «Активні парки – Івано-Франківський клуб скандинавської ходьби», які будуть проходити регулярно, двічі на тиждень упродовж року. Заплановано також організація великого фізкультурно-оздоровчого заходу на 06 липня 2024 року з 10.00 – 13.00 «Активні парки – Забіг Івано-Франківськ». Місце проведення: м. Івано-Франківськ, міське озеро(локація прокату човнів).

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *