Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Акції «Великодна писанка»  До Великодніх свят Надвірнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено акцію «Великодня писанка», учасниками якої були діти з функціональними обмеженнями, які вимушено перебувають у домашніх умовах. Метою даної акції є інформування громадськості про здійснення соціальної роботи з дітьми з функціональними обмеженнями, привернення уваги політичних та громадських діячів, керівників підприємств, установ, організацій різних форм власності до проблем дітей з особливими потребами.
Світлана Михайлюк, спеціаліст РЦСССДМ та волонтери розповіли дітям про писанкарство, символи писанок, після чого спільно було розписано писанки. До акції долучилися представники Молодіжної адміністрації (на чолі із Сергієм Іроденком) та молодіжна громадська організація «Молоді регіони», які відгукнулися та підтримали проведення даної акції.
Дана акція дасть можливість дітям соціально уразливих категорій інтегрувати у суспільство, розвинути в них творчі здібності, виховати їх у християнських традиціях нашого краю.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *