Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Акція «7 чудес України: історичні міста та містечка»

У цьому році триває вже п’ятий етап всеукраїнської акції «7 чудес України» – «7 чудес України: історичні міста та містечка». З 1 березня до 1 червня оргкомітет приймав та розглядав заявки на участь. З 1 червня члени оргкомітету оголосили 21 фіналіста акції, за яких ви можете проголосувати до 25 вересня. За цей час відбудуться презентації фіналістів, прес-тури і анкетування експертів. За підсумками опитування експертів та інтернет-голосування (50/50) будуть визначені переможці цієї акції, яких оголосять 27 вересня 2016 року, на День туризму.
Серед номінантів – м. Галич. Запрошуємо мешканців та гостей Івано-Франківщини підтримати величний центр Галицько-Волинського князівства — наймогутнішу твердиню на південно-західних давньоруських землях. Голосування відбувається за посиланнямhttp://7chudes.in.ua/opytuvannya-2016/ .
 
Довідково. В акції «7 чудес України: історичні міста та містечка» беруть участь ті міста і містечка, що мають значиму історію (їх можна позиціонувати як історичні), які можуть продемонструвати своє унікальне архітектурне обличчя та мають туристичну інфраструктуру для відвідувачів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *