Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Актуальні питання щодо працевлаштування інвалідів обговорили в Надвірнянському районному центрі зайнятості

 

У Надвірнянському районному центрі зайнятості 1 грудня відбувся профорієнтаційний  захід,  приурочений Міжнародному дню інвалідів.

 

У Надвірнянському районному центрі зайнятості 1 грудня відбувся профорієнтаційний  захід,  приурочений Міжнародному дню інвалідів.
Захід проводився для того, щоб зрозуміти потреби соціально незахищених осіб, почути їхні думки, побажання та допомогти вирішити їхні проблемні питання. Тому на захід була запрошений представник Управління соціального захисту — Наталія Вінтоняк, начальники відділів взаємодії з роботодавцями Ірина Ткач, начальник відділу активної підтримки безробітних — Наталія Андрійович.
 Відкриття даного заходу розпочала начальник відділу активної підтримки безробітних — Наталія Андрійович, яка ознайомила учасників з основними напрямками роботи служби зайнятості щодо вирішення питання працевлаштування людей з інвалідністю, проблемами та перспективами роботи з цією категорією осіб, профорієнтаційними заходами, які проводяться в Надвірнянському районному центрі, з пропозиціями професійного   навчання.      
 Начальник відділу взаємодії Ірина Ткач з роботодавцями акцентувала, щодо стимулювання працевлаштування громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці, розповіла про компенсацію єдиного внеску роботодавцям, які забезпечать роботою безробітних з особливими потребами.
Особи з інвалідністю ознайомились із нормативно-правовим забезпеченням у сфері соціального захисту та професійної реабілітації інвалідів в Україні та основними законодавчими актами з питань сприяння зайнятості інвалідів.Дізнались про послуги державної служби зайнятості, а також про пільги для інвалідів, що передбачені чинним законодавством. Присутні дізналися про умови вступу до навчальних закладів, ознайомились з правилами прийому та порядком направлення на навчання
      Спеціаліст управління праці та соціального захисту населення  Наталія Вінтоняк  ознайомила присутніх з переліком послуг, які надаються для інвалідів, та з професіями, на які скеровує на навчання осіб з інвалідністю Управління праці. Запрошений спеціаліст  розповіла учасникам заходу про центри професійної реабілітації інвалідів. Під час заходу обговорювались питання системи захисту прав інвалідів. Присутні висловили чимало слушних пропозицій. Вони стосувалися удосконалення чинного законодавства, налагодження оперативного обміну інформацією про наявні на місцевому ринку праці вакансії для осіб з інвалідністю.
Учасники заходу зійшлися на думці, що тільки за умови тісної співпраці органів влади, роботодавців та центру зайнятості можна допомогти інвалідам знайти роботу, відчути себе захищеними та потрібними суспільству.
 
 
Уляна Півторанюк — провідний фахівець відділу
з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних
Надвірнянського РЦЗ

 


 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *