Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Активність жінки на ринку праці – запорука зайнятості

    Від того, як почувається жінка в суспільстві, в сім’ї, який вона має статус, наскільки вона незалежна економічно та захищена соціально, залежить і сьогодення, і майбутнє нашої країни.                                   
З метою підвищення самооцінки та впевненості у жінок, Надвірнянським районним центром зайнятості систематично проводяться семінари для жінок, які зареєстровані в службі зайнятості та шукають роботу.
Фахівець районного центру зайнятості Уляна Півторанюк на даному заході, який був проведений 14  січня 2014 року, проінформувала присутніх щодо можливостей та умов навчання за професіями, розповіла про послуги служби зайнятості.
Розглянуті особисті приклади спроб пошуку роботи внесли в захід характер «живої» дискусії, адже безробітні змогли поспілкуватися, розповідаючи  історії жіночих доль, обговорили  прогресивні вчинки в трудовій діяльності. Цікавою та корисною стала інформація, яка розміщена в тендерному куточку.
Жваве обговорення викликали результати експрес-тестування «Сім’я чи кар’єра», адже нерідко сучасній жінці доводиться поєднувати дім, роботу та особисті потреби. За результатами тестування, майже весь свій час учасниці семінару присвячують сім’ї, натомість на професійне удосконалення та власні потреби часу не залишається.
Семінари «Жінка і праця» формують у безробітних впевненість, що завдяки власній наполегливості можна знайти роботу. Адже її пошук вимагає не тільки професійних знань, а й дотримання загальних правил поведінки, вміння ефективно використовувати конкретні ситуації, що виникають на цьому етапі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *