Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Американські та канадські експерти приєднаються до розробки антикризового плану дій в українській енергетиці

Урядові експерти Сполучених Штатів Америки та Канади долучаються до роботи українських енергетиків і поділяться найкращими, опрацьованими на практиці, методиками розробки антикризових планів в енергетиці.

Про це йшлося під час зустрічі Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимира Гройсмана та Першого заступника Міністра енергетики США Джонатана Елкайнда.

 «Я налагоджений на дуже чіткий і зрозумілий результат та на співпрацю з нашими міжнародними партнерами. Це буде український план, ми це розуміємо та цінуємо підтримку наших американських друзів. Ми абсолютно відкриті. Думаю, що вже перші дні взаємодії дадуть змогу зрозуміти, що ми маємо скорегувати під час підготовки України до опалювального сезону», – підкреслив Володимир Гройсман.

У свою чергу Джонатан Елкайнд зазначив, що від глибини взаємодії і готовності усіх сторін до відкритої співпраці залежить те, наскільки оперативно буде розроблено план. Він повідомив, що спільна робоча група може розпочати роботу вже наступного понеділка.

За попередніми планами, антикризовий план дій в енергетиці  має бути готовий вже у першій половині жовтня.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *