Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Андрій Бойчук: Доступні кредити на придбання житла – це важлива ініціатива для підтримки молодих сімей

Чи не найболючішим питанням для молодих сімей завжди було придбання власного житла. Через велику вартість об’єктів нерухомості та високі відсотки іпотеки новостворені родини часто не мали змоги купити омріяну квартиру. Та за ініціативи Президента України Володимира Зеленського в Україні запрацювала Державна програма «Доступна іпотека 7%».
Під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Розвиток правосуддя» перші родини скористалися програмою та підписали договори іпотеки з банками.

«Для більшості молодих людей перед створенням нової сім’ї часто постає питання: де ми будемо проживати, як нам будувати своє майбутнє? Переконаний, що Державна програма «Доступна іпотека 7%», запроваджена Президентом України, допоможе вирішити цю проблему і втілити мрію молодих сімей про власну домівку в життя», – зазначив голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук.

Варто додати, що за умовами програми, об’єктом іпотеки може бути як квартира, так і приватний будинок не старший шести років. Кредит надається на термін до 20 років. Максимальна вартість об’єкта – 2,5 млн грн, а сума іпотеки – 2 млн грн. Перший мінімальний внесок – 15%. Іпотечна ставка – 7%.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *