Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Андрій Бойчук: Наявність резервного шпиталю у Богородчанах забезпечить можливість надати своєчасну допомогу хворим та врятувати їм життя

Сьогодні на території КНП «Богородчанська районна центральна лікарня» завершилось розгортання мобільного шпиталю для лікування хворих на COVID-19.
Облаштували його у надзвичайно короткі терміни. Задля цього працівники Державної cлужби України з надзвичайних ситуацій працювали у посиленому режимі.

Оглянути шпиталь прибув голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук. Спільно з головним державним санітарним лікарем області Русланом Савчуком та начальником управління ДСНС в області Володимиром Чернецьким керівник Прикарпаття оглянув результати робіт, оцінив готовність до прийому пацієнтів.

«У найкоротші терміни ми розгорнули резервний мобільний шпиталь, який у разі необхідності буде задіяний для надання медичної допомоги хворим на коронавірус. Тож, якщо епідеміологічна ситуація на Прикарпатті погіршиться, тоді госпіталізація хворих відбуватиметься до цього госпіталю, – розповів Андрій Бойчук. – Своєю чергою хочу подякувати керівництву держави за надану підтримку. Адже наявність резервного шпиталю дає можливість забезпечити своєчасну допомогу хворим та врятувати їм життя».

За словами Андрій Бойчука, місце розташування шпиталю вибрано з огляду його доступності до реанімаційного відділення лікарні та епіцентру спалаху захворюваності. Адже саме у Богородчанському, Надвірнянському районах, містах Яремче та Івано-Франківськ упродовж останніх тижнів фіксується різке збільшення кількості хворих на коронавірус. Також у самій лікарні є можливість розгорнути додаткові ліжко-місця.

Зазначимо, що госпіталь складається із 30 наметів, з яких 24 – це госпітальна база, розрахована на 120 ліжок. Тут функціонують приймальне відділення, блок інтенсивної терапії та палати для пацієнтів. Всі ліжка обладнані індивідуальними кисневими концентраторами.

Слід додати, що госпіталь обладнаний автономними системами життєзабезпечення. На місці організовано роботу штабу та налагоджено взаємодію з місцевими органами влади і медичною службою області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *