Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Андрій Бойчук: Завдяки консолідації влади і громад Прикарпаття вистояло у боротьбі зі снігопадами

Минулого тижня через сильні снігопади десятки населених пунктів області опинилися у сніговій пастці. Кілометри доріг замело снігом висотою подекуди більше одного метра.
Завдяки щоденній координації роботи усіх служб головою обласної державної адміністрації Андрієм Бойчуком, консолідованим зусиллям працівників управління Державної служби надзвичайних ситуацій в області, підрядним організаціям, Державному підприємству «Дороги Прикарпаття», Службі автомобільних доріг Івано-Франківщини вдалося не допустити колапсу на дорогах обласного та місцевого значення.

«На сьогодні в області продовжуються роботи щодо розчистки доріг від заметів. Автодорожники спільно з рятівниками розчищають не лише автомагістралі державного значення, а й периферійні дороги, – розповів голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук. – Зі свого боку хочу висловити подяку головам територіальних громад краю, керівникам фермерських підприємств, які з розумінням віднеслися до непростої ситуації та надали власну техніку аби проїзди було забезпечено і мешканці області не опинилися сам на сам зі стихією. Разом ми можемо подолати будь-які труднощі».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *