Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Андрій Бойчук: 2022 рік стане роком Української повстанської армії на Франківщині

На Прикарпатті розпочинають підготовку до святкування 80 річниці Української повстанської армії. З нагоди свята 2022 рік в області стане роком УПА.
Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук на своїй сторінці у соціальній мережі “Facebook”.

За словами очільника області, історія світу не знає аналогів нашим повстанцям.

“УПА не була державною армією, люди ставали її членами свідомо. Вони розуміли, чому йдуть на війну, кого захищають і проти кого воюють, – зазначив Андрій Бойчук. – Українська повстанська армія одночасно боролась із двома найжорсткішими окупантами – більшовицькою Росією та нацистською Німеччиною. Коли з двох сторін Україну намагалися поневолити, повстанці відстоювали свою країну. Для них було краще померти у бою, ніж жити на рідній, але невільній землі”.

Андрій Бойчук дав доручення керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації підготувати пропозиції щодо належної організації та відзначення 80-річчя створення Української повстанської армії. Також до цього процесу запрошують долучилися громадськість.

“Наш обов’язок – гідно відзначити річницю. Ми маємо згадати та подякувати кожному повстанцю, який боровся за Україну. Ми повинні шанувати тих, хто продовжує велику справу УПА”, – наголосив голова облдержадміністрації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *