Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Андрій Бойчук: Громадське обговорення енергоефективності в рамках Форуму «Україна-30. Платіжки» сформує основні засади розвитку енергетичного ринку

Ощадливе та ефективне використання енергетичних ресурсів – запорука до зменшення витрат на оплату житлово-комунальних послуг.
Особливо актуальним дане питання постає впродовж осінньо-зимового періоду, коли ми споживаємо найбільше електроенергії та тепла. Аби зменшити суми у платежах за комунальні послуги та зберегти сімейний бюджет, варто здійснити ряд заходів із впровадження енергоефективності у наших домівках, зокрема, здійснити термомодернізацію житла, використовуючи кращі вітчизняні та європейські практики.

«Івано-Франківщина одна з перших в Україні розпочала громадське обговорення цього питання з експертами та фахівцями енергетичного сектору. Спільно з науковцями Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу ми провели засідання «круглого столу». Обговорювали зокрема і те, як формується ціна в «платіжках», а також те, як завдяки ощадливому та ефективному використанню енергії можна зменшувати витрати на оплату комунальних послуг», – зазначив голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук.

За словами очільника Прикарпаття особливу роль сьогодні відіграє комунікація з громадянами.

«У складний період, в якому ми всі опинились через пандемію коронавірусу та російсько-українську війну, яка триває вже сьомий рік, українці потребують суспільного діалогу як ніколи. Тому ініціатива влади почати такий діалог на усі найактуальніші для суспільства теми в рамках Всеукраїнського Форуму «Україна-30» є безпрецедентною та дуже важливою. Особливо враховуючи те, що цей форум – не лише про кризу та вихід із неї, а про розвиток та майбутнє нашої Держави», – резюмував Андрій Бойчук.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *