Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Андрій Бойчук: Маємо достатньо вакцини, щоб забезпечити масову імунізацію прикарпатців

Актори Івано-Франківського національного академічного обласного музично-драматичного театру імені Івана Франка публічно вакцинувалися від коронавірусу. Своїм вчинком вони продемонстрували прикарпатцям, що саме масова вакцинація зможе здолати епідемію коронавірусу.
Додамо, що щеплення отримали працівники театру та їхні сім’ї.

За словами голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука, кожен повинен зрозуміти, що без вакцинації подолати коронавірус неможливо. Імунізація разом із карантином та іншими обмежувальними заходами – це єдиний шанс повернутись до життя, яке було до пандемії.

Зазначимо, що наразі в області функціонує 121 пункт щеплення. Але відкривати місця для вакцинації – це тільки половина справи. Важливо, щоб люди йшли імунізуватись.

«Працівники театру на власному прикладі показали, що вакцинуватися потрібно, адже це дієвий спосіб захистити себе та людей, що нас оточують, – наголосив Андрій Бойчук. – Дякую директору драмтеатру Ростиславу Держипільському за його відповідальну позицію. Закликаю долучитись до процесу вакцинації й інші колективи області. Сподіваюся, що так само як сьогодні вакцинувалися наші театрали, вже незабаром вирішить вакцинуватись кожен прикарпатець».

Андрій Бойчук підкреслив, що на даний час Івано-Франківська область має достатні запаси вакцини, щоб забезпечити масову імунізацію населення.

«Дякую Президенту України Володимиру Зеленському та Уряду за постійні поставки вакцини. Це дозволяє нам не переривати процес імунізації», – резюмував керівник області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *