Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Андрій Бойчук обговорив із представниками обласних об’єднань релігійних організацій їх входження до Міжконфесійної ради області

У середу, 20 січня з ініціативи голови обласної державної адміністрації Андрія Бойчука відбулася зустріч з представниками обласних об’єднань релігійних організацій із питань налагодження співпраці та їх входження до Міжконфесійної ради області.

Керівник області привітав очільників релігійних громад Євангельських християн-баптистів, Української  церкви християн віри  Євангельської,  Християнських  євангельських церков України «Відродження», Помісної  церкви  християн євангельської  віри «Джерело  Життя»,  Церкви  адвентистів сьомого дня та подякував за їх активну діяльність, зокрема,  у місійній та соціальній сферах реалізації християнського покликання.

«Питання спокою у громаді Прикарпаття є критично важливим для мене,  зазначив  Андрій Бойчук. — Після зустрічей з лідерами релігійних конфесій області я зрозумів, що тут панує мир.  Завдяки виваженій позиції органів державної влади всіх рівнів міжконфесійна та екуменічна ситуація є стабільною й позитивною. Актуальним є питання діяльності  Міжконфесійної ради,  до якої ми пропонуємо вам долучитися  та висловити своє бачення щодо  своєї участі в ній та подальшої співпраці».

Присутні висловили своє бачення та конкретні  пропозиції й пріоритети в релігійній і державно-церковній взаємодії задля розвитку  громади області та одностайно підтримали пропозицію голови ОДА щодо співпраці та входження їх релігійних організацій до Міжконфесійної ради області.

«Хочу вам подякувати від імені Президента України, адміністрації та себе особисто за вашу важливу роботу. Ваш вклад у допомогу громаді Прикарпаття, людям, які потребують підтримки, — важко переоцінити. Я завжди відкритий для прямого спілкування і дякую, що підтримали мою ініціативу», — наголосив Андрій Бойчук.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *