Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Андрій Бойчук: Поетапно послаблюємо протиепідемічні заходи у сфері освіти

Сьогодні в Івано-Франківській обласній державній адміністрації відбулося засідання регіональної комісії ТЕБ та НС. Під час нього прийняли ряд важливих рішень щодо карантину на Прикарпатті.
Голова облдержадміністрації Андрій Бойчук нагадав, що приналежність до кожної зони визначається відповідно до певних показників, які характеризують епідситуацію в області. Наразі ці показники на Прикарпатті хоча й знижуються, але все ще відповідають критеріям «червоної» зони. Тому наша область наразі не може перейти у «помаранчеву».

«До остаточної стабілізації ситуації ми не можемо скасовувати ті обмеження, які впливають на епідемічну ситуацію, зокрема проведення масових заходів та концентрація людей у транспорті. Та, з іншої сторони, треба зважати на потреби жителів області. Тому, враховуючи останні зміни від Кабінету Міністрів України, ми послаблюємо деякі протиепідемічні заходи», – сказав очільник Прикарпаття.

Зокрема, комісія вирішила поетапно скасовувати обмеження у сфері освіти: спочатку в закладах дошкільної освіти, згодом у закладах загальної середньої освіти для учнів 1-4 класів, з обов’язковим врахуванням дотримання протиепідемічних заходів.

«Крім того, задля вирішення проблем малого бізнесу, напрацьовано та введено в дію відповідні рекомендації для створення умов, що дозволять частково відновити роботу підприємців в умовах карантину. Також ми будемо забезпечувати моніторинг епідемічної ситуації в розрізі районів та окремих населених пунктів Прикарпаття. Це дозволить нам контролювати ситуацію на конкретних територіях області та оперативно реагувати на неї», – наголосив Андрій Бойчук.
Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *